Як отримати ключі 

 Для того, щоб внести дані на Єдиному веб-портал публічних фінансів E-Data потрібно зареєструвати власний профіль «службовий кабінет». Для реєстрації «службового кабінету» у вас має бути наявний ключ електронно-цифрового підпису (ЕЦП).

Увага! На сьогодні на порталі Є-Дата працюють ключі електронно-цифрового підпису (ЕЦП)

1.     Центру сертифікації ключів Державної Фіскальної служби України (ДФС) (ключі безкоштовні; у разі виникнення питань  щодо отримання ЕЦП ви можете зателефонувати до АЦСК ІДД за номером (044) 284-00-10)

2.     АЦСК органів юстиції України - у разі винекнення питань перейдіть за посиланням https://ca.informjust.ua/  або зателефонуйте за номером 0-800-50-85-84

3.     ЦСК «MasterKey» ТОВ «Арт-Мастер»

4.     Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) "Україна" (для використання ключів АЦСК «Україна» перейдіть за посиланням uakey.com.ua/index.php?num_text=7458&lang=ukr. У разі виявлення помилок з ключами «Україна» звертайтесь за телефоном (044) 206-72-30 (31))

5.     АЦСК ТОВ «Ключові Системи»

Центр сертифікації ключів Державної Фіскальної служби України (ДФС)

Якщо у вас є ключ ЕЦП, який ви вже використовуєте для електронного обміну інформації з ДФС, дозволено його використання також для підпису інформації, яку ви публікуватимете на Єдиному веб-порталі публічних фінансів E-Data.

Окремий ключ не потрібен.

У разі відсутності ключа ЕЦП, для його отримання необхідно звернутися в акредитований Центр сертифікації ключів (АЦСК) ДФС.

Послуги АЦСК ДФС надаються БЕЗОПЛАТНО.

Для отримання ключа потрібно:

1. Підготувати необхідні документи відповідно до переліку, вказаного на сайті. АЦСК – Реєстрація користувачів -  http://acskidd.gov.ua/r_kor.

Зразки заповнення документів можна отримати там само.

2. Зареєструватися в найближчому Центрі сертифікації ключів.

Адреси центрів вказані тут  http://acskidd.gov.ua/contacts.

3. З’явитися в Центр з чистими електронними носіями інформації (флеш-пам'ять або DVD-R) з розрахунку – по одному на ключ.

4. За допомогою фахівців АЦСК згенерувати ключі, записати їх на електронні носії та отримати інструкції з використання.

5. Опісля отримання ключів електронно-цифрового підпису, ви можете зареєструвати «службовий кабінет».

У разі виникнення питань  щодо отримання ЕЦП ви можете зателефонувати до АЦСК ІДД за номером (044) 284-00-10 або звернутись до представництва у вашому регіоні.